Sık Sorulan Sorular
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kredi kart bilgileriniz Ergene Geri Dönüşüm Şirketi tarafından saklanmamaktadır.
Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.
Ballyarn.com' dan alışveriş yaparken üyelik zorunlu değildir, üye olamadan da alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş ve üyelik işlemleriniz sırasında istediğimiz bilgiler, siparişlerinizin güvenli bir şekilde size ulaşabilmesi için gereklidir.
"Giriş Yap" bölümünde bulunan "Şifremi Unuttum" linkine tıklayın. Siteye üye olduğunuz e-posta adresinizi ve güvenlik kodu kısmında gördüğünüz kodu yazın. Yeni şifreniz hemen e-posta kutunuza gönderilecektir.
Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra "siparişlerim" bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Üyeliksiz alışveriş yaptıysanız eğer siparişiniz sırasında vermiş olduğunuz mail adresinize siparişinizin son durumu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmektedir.
Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
"150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsizdir."
Siparişiniz kargoya verildikten sonraki "1-3" iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.
İade ve değişim için Çağrı Merkezimizi (+90) 282 672 20 40 numaramız dan arayarak destek alabilirsiniz. İptal ve iade işlemlerinde tarafınıza gönderilmiş olan faturaları tüm nüshaları ile beraber tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Lütfen ürünleri teslim aldığınız şekilde bize ulaştırmaya özen gösterin.
İade edeceğiniz ürünü Ballyarn.com Acem Sk. Sağlık Mahallesi. No:5 59950 Ergene / Tekirdağ adresine gönderebilirsiniz.